Rankingly.pl

Rankingly jest niezależnym serwisem internetowym stworzonym i prowadzonym przez redaktorów na co dzień zajmujących się tematyką sprzętów RTV i AGD. Naszym priorytetem jest publikacja wysokiej merytorycznych zestawień i rankingów pomocnych przy dokonywaniu  rozsądnych decyzji zakupowych.

Pomagamy internautom w wyborze odpowiedniego sprzętu AGD i RTV

Jak powstają nasze rankingi sprzętów?

Do prac nad tworzeniem kolejnych rankingów polecanych urządzeń podchodzimy za każdym razem z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zgromadzone przez lata doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny i efektywny schemat działania będący gwarantem wysokiej jakości.

Opracowując listę polecanych produktów zaczynamy od określenia kluczowych parametrów które powinna spełniać dobra pralka, lodówka czy zmywarka.  W kolejnym kroku przeprowadzamy szczegółową analizę dostępnych na rynku produktów pod kątem zdefiniowanych kryteriów. Spośród dziesiątek czy nawet setek urządzeń wybieramy te które w naszych ocenach uzyskują najwyższą liczbę punktów.

Oprócz aspektów czysto technicznych i funkcjonalnych dużą wagę przykładamy także do ocen realnych użytkowników danych produktów.  Sprawdzamy także popularność poszczególnych urządzeń i ich statystyki sprzedaży.

Dzięki szerokiemu spektrum branych pod uwagę czynników mamy pewność, że polecane przez nas urządzenia wygrywają ze swoją konkurencją na wielu polach.

Obiektywne i niezależne oceny

Jesteśmy serwisem w pełni niezależnym od producentów i dystrybutorów sprzętów AGD i RTV. Pozwala nam to na zachowanie obiektywizmu i przedstawianie zarówno zalet jak i wad poszczególnych produktów. Dzięki takiemu podejściu publikowane przez nas rankingi służą naszym użytkownikom, a nie generowaniu zysku. Jak zatem zarabiamy?

Afialiacja czyli nasz model biznesowy

Rozwój serwisu oraz publikowanie kolejnych rankingów nie byłby możliwy bez odpowiedniego finansowania. Źródłem naszych przychodów jest wykorzystywanie linków afiliacyjnych . Uczestniczymy między innymi w programie partnerskim Ceneo  i innych porównywarek cenowych. Dzięki tej współpracy użytkownicy naszego serwisu mają możliwość jednym kliknięciem porównać ceny produktów w wielu sklepach internetowych i znaleźć najlepszą aktualnie ofertę na rynku.

Współpraca komercyjna

Nie wykluczamy całkowicie współprac komercyjnych z firmami. Na pierwszym miejscu stawiamy jednak zawsze naszą wiarygodność i dobra osób które postanowiło nam zaufać korzystając z naszego serwisu.