Zaznacz stronę

Niektóre z linków w tekście to tzw. linki afiliacyjne. Kupując za ich pośrednictwem nic nie tracisz, a ewentualna niewielka prowizja którą możemy otrzymać pomaga nam w tworzeniu jakościowych treści. Dowiedz się więcej.

Redakcja serwisu

Witaj. Miło nam, że chcesz się dowiedzieć wiecej o osobach tworzących ten portal. Wspólnie od 2018 roku tworzymy serwis Rankingly.pl. Każdego dnia wyszukujemy, porównujemy i recenzujemy produkty by wybrać te które naszym zdaniem warte są Twojej uwagi i Twoich pieniędzy. Od pralek, lodówek poprzez odkurzacze i blendery, aż po depilatory i rowerki stacjonarne. Na przestrzeni lat porównaliśmy i przetestowaliśmy niezliczoną ilość produktów co pozwoliło nam zebrać kompleksową i unikalną wiedzę na temat rynku RTV i AGD. 

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszą redakcją.
Jakub Domagała

Jakub Domagała

Redaktor naczelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu Rankingly.pl związany z branżą od wielu lat. Specjalizujący się w produktach dla mężczyzn oraz sprzętach RTV. Pasjonat nowych technologii i wszystkiego co związane ze sprzętami ułatwiającymi codzienne życie. Jego misją jest dostarczanie użytkownikom serwisu wartościowych informacji o produktach, które pozwolą im na podjęcie właściwej decyzji zakupowej i zaoszczędzenie czasu.

Dorota Zdankiewicz

Dorota Zdankiewicz

Redaktor

Z serwisem Rankingly.pl związana od samego początku istnienia, a branżą AGD i RTV od ponad 8 lat. Autorka dziesiątek rankingów i treści poradnikowych. Specjalizująca się w takich branżach jak małe i duże AGD. Analityczne podejście sprawia, że szczegółowe specyfikacje produktów nie mają przed nią tajemnic, a z parametrów technicznych urządzeń potrafi bezbłędnie wyłuskać to co ma znaczenie dla użytkowników.

Anna Kuleszewicz-Toborek

Anna Kuleszewicz-Toborek

Redaktor

Redaktorka i osoba odpowiedzialna ze testy produktów w serwisie Rankingly.pl. To w jej ręce wpadają wszystkie rynkowe nowości by zostać poddane kompleksowej ocenie. Po przetestowaniu dziesiątek odkurzaczy, depilatorów czy ekspresów nie ma urządzenia które miałoby przed nią jakieś tajemnice. Prywatnie pasjonatka natury, turystyki górskiej, wspinaczki i podróży.