Zaznacz stronę

Najlepsza lodówka Haier opinie i recenzje 6 topowych modeli w 2024

Zwykle wybór lodówki jest poprzedzony długimi poszukiwaniami. W końcu decyzja dotyczy jednego z najważniejszych sprzętów w domu. Lodówka musi być funkcjonalna, energooszczędna, przestronna i nawiązywać do stylu kuchni. Jaki więc sprzęt spełni te oczekiwania?

Z pewnością jest to lodówka Haier. Poniższe zestawienie prezentuje najciekawsze modele tej mało znanej marki. W sumie do wyboru masz aż 6 modeli, które zostały podzielone na dwie sekcje: lodówki wolnostojące i lodówki wielodrzwiowe. Sprawdź, dlaczego akurat te sprzęty mogą śmiało konkurować z lodówkami najpopularniejszych marek.

Lodówka Haier Opinie

Haier to mało znany w Polsce producent sprzętów RTV i AGD. Firma powstała w 1920 roku i początkowo zajmowała się dostarczaniem lodówek na rynek chiński. Wpływ na późniejsze losy firmy Haier miało powstanie Chińskiej Republiki Ludowej. W latach 80 ubiegłego wieku przedsiębiorstwo reaktywowało swoją działalność.

W Polsce Haier jest obecny od 2012 roku. W jego ofercie możemy znaleźć między innymi: telewizory, zmywarki, klimatyzatory i oczywiście lodówki. I choć nie jest wymieniany wśród najpopularniejszych producentów, to jednak warto mu się bliżej przyjrzeć. Jego udziały na rynku przekroczyły już 10%, a to znak, że konsumenci coraz chętniej decydują się na zakup jego urządzeń.

Najlepsze lodówki Haier wolnostojące w 2024

Lodówka Haier 3D 70 Series 5 A3FE742CMJ

Wysokiej klasy lodówka wolnostojąca. Dzięki technologii Fresher Techs zapewnia najlepsze warunki do przechowywania żywności. W efekcie owoce i warzywa dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. Inną niewątpliwą zaletą urządzenia jest system Total No Frost do ciągłego procesu odszraniania. Jego zastosowanie ułatwia utrzymanie lodówki w higienicznej czystości i zapobiega rozwojowi pleśni. Wpływ na komfort pracy ma z kolei Instal Cool Box. Jest to praktyczna funkcja używana w celu schłodzenia napojów.

Pozostałe oferty:

Lodówka Haier 3D 60 Series 7 A3FE737CPJM

Bardzo dobra propozycja dla średniej wielkości rodziny. Lodówka posiada specjalną szufladę Humidity Zone z regulacją wilgotności. Dzięki temu znacznie wydłuża świeżość owoców, warzyw czy mięsa. Innym praktycznym udogodnieniem jest No Frost, czyli system zapobiegający osadzaniu się szronu na ściankach i żywności. Komfort obsługi gwarantuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi i oświetlenie ledowe. Dzięki niemu bez problemu znajdziesz wszystkie potrzebne produkty żywnościowe.

Pozostałe oferty:

Lodówka Haier 3D 60 Series 3 A3FE632CSJ

Niezła lodówka, dzięki której produkty dwa razy dłużej zachowują świeżość. Jest to możliwie z innowacyjną szufladą Humidity Zone, która utrzymuje optymalną wilgotność. Inną praktyczną funkcją jest błyskawiczne mrożenie. Przydaje się, gdy chcemy natychmiast coś schłodzić. Ponadto szybkie obniżenie temperatury chroni przed stratami energii. Prezentowany sprzęt posiada 2 szuflady w zamrażarce i 3 półki w chłodziarce. W naszej opinii to model dostosowany do potrzeb przyszłych użytkowników.

Pozostałe oferty:

Najlepsze lodówki Haier wielodrzwiowe w 2024

Lodówka Haier Seria Cube HTF-456DN6

Elegancka lodówka Haier o pojemności 468 l, z czego aż 314 przypada na część chłodzącą. Została wyposażona w system Total No Frost, który dotyczy całej zamrażarki i chłodziarki. Dzięki temu nie wymaga ręcznego rozmrażania i zapewnia mniejsze zużycie energii. Innym atutem modelu są specjalne szuflady: My Zone Plus z regulacją temperatury oraz Humidity Zone z kontrolą wilgotności. Dzięki temu urządzenie zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa, owoców i warzyw.

Pozostałe oferty:

Lodówka Haier SBS 90 Seria 3 HSR3918FNPG

Dobra lodówka wyposażona w technologię Multi Air Flow. System równomiernie rozprowadza chłodne powietrze, co korzystnie wpływa na świeżość produktów przeznaczonych do przechowania. Inną zaletą urządzenia jest inwerterowy kompresor, który zapewnia znaczącą redukcję drgań, a więc mniejszy hałas. W efekcie lodówka nie zakłóca pracy w kuchni! Ponadto model posiada Total No Frost i drzwi otwierane do 90°. Dzięki temu zapewnia wygodny dostęp do wszystkich produktów bez ryzyka uszkodzenia stojących w pobliżu mebli.

Pozostałe oferty:

Lodówka Haier FD 83 Series 7 HFW7819EWMP

Nowoczesna lodówka French Door z możliwością zdalnej obsługi. Została wyposażona w innowacyjne systemy, dzięki którym przechowywanie żywności jest jeszcze łatwiejsze. Jest to system antybakteryjny ABT zapobiegający powstawaniu bakterii oraz Total No Frost, czyli ochrona przed osiadaniem lodu. Ponadto prezentowany model posiada specjalne czujniki Fresher Sensors kontrolujące temperaturę. Dzięki temu nawet duże ilości przechowywanych produktów długo zachowają świeżość.

Lodówki Haier – opinie i recenzje

Lodówka Haier 3D 70 Series 5 A3FE742CMJ

Haier 3D 70 Series 5 A3FE742CMJ

To idealny model dla osób szukających sporej lodówki. 463 l pojemności umożliwia wygodne przechowywanie różnych produktów. Do tego lodówka umożliwia szybkie chłodzenie napojów i zwiększa świeżość warzyw i owoców.

Optymalne warunki przechowywania żywności

Jedną z lepszych lodówek jest Haier 3D 70 Series 5 A3FE742CMJ. To model 3-drzwiowy o imponującej pojemności 463 l, z czego pojemność użytkowa chłodziarki wynosi aż 312 l! Dzięki temu idealnie sprawdza się do przechowywania dużych ilości produktów. Oprócz tego sprzęt wyróżnia się przemyślanym wnętrzem. Łatwy dostęp do szuflad zamrażarki pozwala oszczędzić nawet do 60% energii w porównaniu do podobnych modeli! Równocześnie technologia Fresher Techs zapewnia najlepsze warunki przechowywania żywności. Służą do tego specjalne strefy oferujące możliwość regulacji wilgotności. W rezultacie w szufladzie My Zone Plus możemy ustawić najlepszą temperaturę do przechowywania mięs (od-1 do 0), warzyw (od +1 do +2) lub owoców (+3). 

Szybkie schłodzenie napojów

Jedną z największych zalet modelu jest technologia Total No Frost. System nie dopuszcza do powstawania szronu w komorach lodówki i zapobiega stratom energii. Co ważne, Total No Frost obejmuje wszystkie komory lodówki Haier. Innym praktycznym rozwiązaniem jest Instal Cool Box, czyli strefa przeznaczona do szybkiego schłodzenia napojów. Wystarczy 15 minut, by wino lub inne napoje schłodzić do temperatury serwowania. Wśród standardowych rozwiązań znajdziemy alarm otwartych drzwi, oświetlenie led czy funkcję szybkiego zamrażania. Prezentowana lodówka Haier wypada nieźle również wtedy, gdy mowa o energooszczędności. Klasa efektywności energetycznej E oznacza roczne zużycie energii na poziomie 289 kWh. A to jest aż o 20% w porównaniu do klasy F.

Zalety:

 • duża pojemność 463 l

 • Fresher Techs zapewnia optymalne warunki przechowywania produktów

 • Total No Frost

 • Instal Cool Box – szybkie schładzanie napojów

 • alarm niedomkniętych drzwi

Wady:

 • tylko jedna szuflada w chłodziarce

Lodówka Haier 3D 60 Series 7 A3FE737CPJM

Haier 3D 60 Series 7 A3FE737CPJM

Bardzo dobra lodówka z regulacją temperatury. Dzięki temu zapewnia optymalne warunki do przechowywania warzyw, owoców czy mięsa. Jej atutami są też automatyczne odszranianie i wygoda obsługi. To świetna propozycja dla 4-osobowej rodziny.

Dłużej świeże warzywa i owoce

Lodówka Haier 3D 60 Series 7 A3FE737CPJM to model, który zapewnia dłuższą świeżość produktów spożywczych. Został wyposażony w specjalną szufladę Humidity Zone z kontrolą wilgotności. Dzięki temu zapewnia optymalne warunki przechowywania warzyw i owoców, zapobiegając ich szybkiemu psuciu. Dodatkowo innowacyjna technologia Fresher Techs umożliwia dostosowanie temperatury do konkretnych produktów. W ten sposób możemy dłużej przetrzymywać warzywa, owoce czy mięso. Wśród innych rozwiązań na uwagę zasługuje No Frost, zapewniający automatyczne odszranianie. W praktyce oznacza to, że nie trzeba pamiętać o ręcznym usuwaniu szronu czy lodu.

Ekonomiczna i pojemna

W lodówce Haier nie brak rozwiązań, które wpływają na komfort obsługi. Do takich zaliczyć możemy możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi, regulowane półki w chłodziarce czy oświetlenie ledowe. Co ważne, diody nie tylko dobrze oświetlają wnętrze, ale też zużywają mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. Energooszczędność to zresztą jedna z cech modelu Haier. Roczne zużycie energii wynosi 271 kWh przy pojemności całkowitej 371 l. Prezentowana lodówka jest więc ekonomicznym wyborem dla średniej wielkości rodziny.

Zalety:

 • świeżość owoców i warzyw na dłużej – Humidity Zone

 • Fresher Techs zapewnia optymalną temperaturę

 • No Frost

 • oświetlenie ledowe

 • pojemność całkowita 371 l

Wady:

 • widać ślady palców na lodówce

  Lodówka Haier 3D 60 Series 3 A3FE632CSJ

  Haier 3D 60 Series 3 A3FE632CSJ

  Średniej wielkości wolnostojąca lodówka Haier. Dzięki specjalnym technologiom wydłuża świeżość warzyw i owoców. Jest też łatwa do utrzymania w czystości i funkcjonalna. To jeden z tych modeli, który opłaca się kupić.

  Zawsze optymalna wilgotność

  Dokonując wyboru lodówki Haier, warto uwzględnić ten model. To lodówka wyposażona w szufladę Humidity Zone ze specjalną membraną. Jej zastosowanie utrzymuje wilgotność optymalną do przechowywania owoców i warzyw. Dzięki temu produkty żywnościowe nawet dwa razy dłużej zachowują świeżość. Można ich kupić więcej bez obaw, że szybko się zepsują. Inną zaletą lodówki jest funkcja szybkiego mrożenia. Jej zastosowanie pozwala błyskawicznie schłodzić produkty w celu ograniczenia zużycia energii. Z kolei No Frost znacznie ułatwia utrzymanie czystości, zapobiegając powstawaniu szronu. Tym samym zapobiega rozwojowi pleśni na ściankach urządzenia i żywności.

  Wygodne do zagospodarowania wnętrze

  Wybrany model ma całkowitą pojemność 314 l, z czego 200 l przypada na chłodziarkę. To doskonała propozycja dla średniej wielkości rodzin. Wygodę użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz oraz przemyślany układ wnętrza. Do dyspozycji mamy półki na drzwiach, 2 szuflady w zamrażarce oraz 3 regulowane półki w chłodziarce. Co ważne, półki zostały wykonane ze szkła, dzięki czemu cechuje je wytrzymałość. Możemy bez obaw stawiać ciężkie naczynia czy butelki. Plusem jest również oświetlenie ledowe oraz możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Takie rozwiązanie pozwala w wygodny sposób korzystać z lodówki.

  Zalety:

  • Humidity Zone przedłuża świeżość owoców i warzyw

  • szybkie mrożenie

  • przemyślane wnętrze

  • wytrzymałe półki ze szkła

  • możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi

  Wady:

  • 13 godzin bezpiecznego przechowywania w przypadku braku prądu

   Lodówka Haier Seria Cube HTF-456DN6

   Haier Seria Cube HTF-456DN6

   Haier Seria Cube HTF-456DN6 to 4-drzwiowa lodówka wolnostojąca, którą cechuje eleganckie wykończenie. Dostępna w kolorze czarnym świetnie podkreśli nowoczesny charakter kuchni. Jej inne zalety to funkcjonalność i spora pojemność.

   Dostosowana do różnych produktów

   Jeśli szukasz eleganckiej i funkcjonalnej lodówki Haier, to ten model jest dla Ciebie. Urządzenie zostało wyposażone w specjalną szufladę My Zone Plus z systemami Fresher Techs. To pozwala na stworzenie przestrzeni umożliwiającej przechowywanie mięsa, warzyw czy owoców. Wystarczy, że ustawisz temperaturę optymalną dla konkretnego rodzaju produktów spożywczych. Wśród innych rozwiązań na uwagę zasługuje szuflada Humidity Zone regulująca wilgotność. W szufladzie panują optymalne warunki do przechowywania owoców i warzyw, dzięki czemu dłużej zachowują wartości odżywcze.

   Czysta lodówka bez rozmrażania

   Wybrana lodówka Haier jest łatwa do utrzymania w czystości. System Total No Frost jest przeznaczony do zapobiegania powstawania lodu, a w konsekwencji zapobiegania rozwojowi bakterii. I to bez konieczności rozmrażania! To zresztą cecha najlepszych lodówek Multi Door na rynku! Inne praktyczne rozwiązania to regulowane półki w chłodziarce i oświetlenie LED. Dzięki nim bez trudu włożysz, a później odnajdziesz różnej wielkości produkty. Do dyspozycji masz 468 l, z czego 314 dotyczy chłodziarki. Oprócz komfortowej obsługi lodówka zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku przerwy w dostawie prądu może przechować produkty aż do 20 godzin! Tym samym chroni zamrożoną żywność przed zepsuciem i wyrzuceniem.

   Zalety:

   • My Zone Plus – możliwość regulacji temperatury

   • szuflada Humidity Zone

   • Total No Frost

   • pojemność 468 l

   • 20 godzin bezpiecznego przechowania żywności

   Wady:

   • klasa efektywności energetycznej F

    Lodówka Haier SBS 90 Seria 3 HSR3918FNPG

    Haier SBS 90 Seria 3 HSR3918FNPG

    Energooszczędna i funkcjonalna lodówka Haier. Dzięki zastosowaniu inwerterowego kompresora wyróżnia się cichą pracą. Ponadto jest wygodna w obsłudze, co zapewniają między innymi specjalnie zaprojektowane drzwi.

    Cicha i energooszczędna

    Haier SBS 90 Seria 3 HSR3918FNPG to wolnostojąca lodówka Haier side by side. Została wyposażona w system Multi Air Flow, który równomiernie rozprowadza chłodne powietrze. Dzięki temu wewnątrz panuje stała temperatura, a produkty dłużej pozostają świeże. Inną technologią, która wpływa na pracę lodówki, jest Total No Frost. Jest to system, który chroni chłodziarko-zamrażarkę przed osiadaniem lodu. Tym samym gwarantuje dłuższą świeżość produktów i zapobiega stratom energii. Inną zaletą lodówki Haier jest cicha praca, za którą odpowiada inwerterowy kompresor. Jego zastosowanie zapewnia znaczną redukcję drgań, dzięki czemu hałas nie jest uciążliwy.

    Wygodny dostęp do wszystkich produktów

    Cechą charakterystyczną modeli Haier są drzwi otwierane do 90°. Dzięki temu masz łatwy dostęp do wszystkich produktów, a meble są chronione przed obiciem. Wpływ na wygodę funkcjonowania ma także czytelny panel sterowania oraz dwie przydatne funkcje: szybkiego mrożenia i szybkiego chłodzenia. Dodatkowym ułatwieniem jest energooszczędne oświetlenie ledowe. Na koniec warto wspomnieć, że to jeden z największych modeli w zestawieniu. Maksymalna pojemność wynosi aż 528 l, z czego aż 191 l przypada na zamrażarkę. Jeśli jednak ten rozmiar zamrażarki to dla Ciebie za mało, sprawdź koniecznie inne modele w rankingu lodówek side by side.

    Zalety:

    • Multi Air Flow zapewnia stałą temperaturę

    • Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu

    • cicha praca urządzenia

    • drzwi otwierane pod kątem 90°

    • duża pojemność lodówki 528 l

    Wady:

    • tylko jedna regulowana półka w chłodziarce

     Lodówka Haier FD 83 Series 7 HFW7819EWMP

     Haier FD 83 Series 7 HFW7819EWMP

     Nowoczesna lodówka Haier z systemem Total No Frost. Jednym z jej największych atutów jest możliwość zdalnego sterowania. Ponadto model chroni żywność przed bakteriami i dostosowuje temperaturę do przechowywanych produktów.

     Zdalnie sterowana

     Haier FD 83 Series 7 HFW7819EWMP to lodówka French Door o pojemności 537 l. Tym, co ją wyróżnia na tle innych modeli Haier, jest możliwość zdalnego sterowania. Dzięki aplikacji hOn może być kontrolowana z dowolnego miejsca. Dzięki temu jesteś na bieżąco informowany o procesie chłodzenia, nawet będąc poza domem. Wśród innych atutów modelu należy zwrócić szczególną uwagę na system antybakteryjny ABT. Jego zastosowanie pozwala wyeliminować bakterie, a w rezultacie wydłużyć świeżość produktów. Wpływ na czystość w lodówce ma także technologia Total No Frost. System zapobiega odkładaniu się lodu, dzięki czemu lodówka Haier nie wymaga rozmrażania.

     Jeszcze szybsze mrożenie

     Chłodziarko-zamrażarka Haier została wyposażona w specjalne czujniki Fresher Sensors. Czujniki są umieszczone na każdej półce i nie dopuszczają do wzrostu temperatury. W efekcie w lodówce panuje optymalna temperatura do przechowywania wybranych produktów. Inne ułatwienia to szuflada My Zone Plus z możliwością ustawienia temperatury oraz tacka Fresher Pad, która umożliwia szybkie zamrażanie. Co ważne, w parze z funkcjonalnością modelu idzie energooszczędność. Lodówka gwarantuje wyjątkową efektywność energetyczną. Roczne zużycie energii wynosi 318 kWh. Dla porównania sprawdź najlepsze lodówki French Door i zobacz, który zakup najbardziej Ci się opłaca.

     Zalety:

     • możliwość zdalnego sterowania

     • system antybakteryjny ABT

     • czujniki Fresher Sensors – regulacja temperatury

     • Fresher Pad – szybkie zamrażanie

     • klasa efektywności energetycznej E

     Wady:

     • plastikowe półki w drzwiach

     Czy lodówki Haier są dobre?

     Zdecydowanie tak! Modele wyróżnia energooszczędność, cicha praca i wysoka jakość wykonania. Ponadto dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier przechowywane produkty dłużej zachowują świeżość.

     Kto produkuje lodówki Haier?

     Lodówki Haier produkuje chińskie przedsiębiorstwo. Jego siedziba znajduje się w Chinach, w prowincji Szantung.