Zaznacz stronę

Najlepsza pralka Haier opinie i recenzje 5 topowych modeli w 2024

Dobra pralka nie tylko usuwa zabrudzenia i plamy. Jest też energooszczędna, cicho pracuje i chroni ubrania przed zniszczeniem. Przykładem takiego sprzętu jest pralka Haier, czyli model od popularnego, chińskiego producenta.

Poniżej znajdziesz kilka modeli pralek Haier. To wysokiej klasy urządzenia z trzech różnych serii. Dlaczego warto im się przyjrzeć? Ponieważ wybrane przez nas pralki są skuteczne, niezawodne i zdają egzamin nawet podczas intensywnego użytkowania. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie konsumentów.

Pralka Haier opinie i recenzje

Firma Haier to producent sprzętów AGD i RTV. Początki firmy datuje się na rok 1920 r., gdy w Chinach powstało przedsiębiorstwo dostarczające lodówki na tamtejszy rynek. W Polsce oddział firmy Haier został otwarty w 2012 r. Obecnie udział firmy w sektorze RTV i AGD na rynku europejskim wynosi ponad 10%.

W ofercie firmy znajdziemy wiele domowych sprzętów, między innymi lodówki, zamrażarki, telewizory i pralki. W tym miejscu warto nadmienić, że Haier ma trzy główne serie pralek:

·         I-Pro seria 3

·         I-Pro seria 5

·         I-Pro Seria 7

W poniższym zestawieniu umieściliśmy modele z każdej z tych serii. To pralki ładowane od frontu, zwykle o średniej lub dużej pojemności. Co konkretnie przemawia za ich wyborem? Jakie są ich największe zalety i czym wyróżniają się na tle konkurencji? Odpowiedź na powyższe pytania znajdziesz w naszym tekście.

Najlepsze pralki Haier w 2024 roku

Pralka Haier I-Pro 7 HW120-B14979

Wytrzymała pralka slim oferująca 14 programów prania. Została wyposażona w cyfrową wagę, dzięki czemu wybiera optymalne parametry prania. Inną zaletą modelu jest funkcja Refresh, która chroni delikatne tkaniny i usuwa zagniecenia. Z kolei funkcja opóźnionego startu pozwala z 24-godzinnym wyprzedzeniem zaplanować pranie. Oprócz funkcjonalności model wyróżnia cicha praca, za którą odpowiada bezpaskowy silnik Direct Motion. Model ze względu na pojemność 12 kg jest polecany dla większych gospodarstw domowych.

Pralka Haier I-Pro 7 HW80-B14979

Dobra pralka z odświeżaniem parowym. Dzięki tej funkcji tkaniny stają się czyste i pozbawione zagnieceń. Inną zaletą modelu są specjalne wypustki na powierzchni bębna. Takie rozwiązanie chroni delikatną odzież przed zniszczeniem. Pralka oferuje 14 programów oraz przydatne funkcje, między innymi pranie intensywne i opóźniony cykl prania. Posiada również cyfrową wagę, która wybiera optymalne parametry prania. Tym samym wpływa na niski pobór prądu. Jej pojemność wynosi 8 kg, jest więc dobrą opcją dla średniej wielkości rodziny.

Pralka Haier I-Pro 5 HW80-B14959U1

Cicha pralka z automatyką wagową. Dzięki funkcji Refresh odświeża pranie i wygładza zagniecenia. Jej znakiem szczególnym jest duży otwór wsadowy – aż 36 cm! To w połączeniu ze sporą pojemnością 10 kg pozwala prać w pralce naprawdę duże rzeczy. Do tego oświetlenie bębna zastosowane w modelu ułatwia wyjmowanie ubrań. Inne zalety urządzenia to możliwość zdalnej obsługi i specjalna konstrukcja bębna. Dzięki wypustkom na bębnie pranie delikatnie prześlizguje się w czasie obrotów, co chroni je przed zniszczeniem.

Pralka Haier I-Pro 3 HW100-B14939

Dobra pralka przeznaczona do codziennego prania. Oferuje 15 programów prania, w tym funkcje Refresh, dzięki czemu skutecznie odświeża różnego rodzaju tkaniny. Pralka jest też wygodna w obsłudze. Posiada czytelny wyświetlacz elektroniczny i bezpaskowy silnik Direct Motion, który zapewnia cichą pracę. Jej innym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest antybakteryjna powłoka ABT. Dzięki temu pralka jest chroniona przed pleśnią. Model, ze względu na sporą pojemność jest dobrym wyborem dla większych rodzin.

Pralka Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8

Pralka, która świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Została wyposażona w funkcję redukującą zagniecenia Haier Refresh oraz opóźniony start. Ponadto oferuje aż 15 programów dostosowanych do różnych tkanin! Dzięki temu zapewnia doskonałe efekty prania za każdym razem! Jej inne zalety to cicha praca i niskie zużycie energii, za które odpowiada specjalny silnik Haier Direct Motion. Wpływ na łatwość czyszczenia ma z kolei powłoka antybakteryjna ABT. Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8 to ogólnie dobre urządzenie, które opłaca się kupić!

Recenzje pralek Haier

Pralka Haier I-Pro 7 HW120-B14979

Pralka Haier I-Pro 7 HW120-B14979

Bardzo dobra pralka z trwałym silnikiem Direct Motion. Dzięki funkcji Refresh sprawdza się do prania nawet delikatnych tkanin. Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając odzież czystą i gładką. Dodatkowo dzięki specjalnej technologii usuwa niemal 100% zarazków.

Pranie pełną parą

To pralka slim, która zapewnia doskonałe efekty prania. Dzięki zastosowaniu wagi cyfrowej automatycznie dostosowuje zużycie wody i cykl do ilości prania. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na czystość ubrań, ale też na niskie zużycie wody. Co ważne, w pralce Haier można bez obaw prać nawet delikatne tkaniny. Służy do tego funkcja Refresh, czyli odświeżanie parowe. To nie tylko sposób na uporczywe zabrudzenia, ale też widocznie mniej zagnieceń. W efekcie odzież nie wymaga intensywnego prasowania, a Ty masz więcej wolnego czasu. Wśród innych rozwiązań na uwagę zasługuje Haier ABT. To innowacyjna technologia, która usuwa niemal 100% drobnoustrojów! Dzięki temu pralka pozostaje czysta, a odzież higienicznie odświeżona.

Pojemny bęben

Jednym z atutów modelu jest większa pojemność bębna. Bęben mieści aż 12 kg prania, dzięki czemu to świetna propozycja dla większych gospodarstw domowych. Do dyspozycji jest aż 14 programów, między innymi: delikatne, syntetyki, mix i wełna. Dzięki funkcji opóźnionego startu możesz ustawić program z opóźnieniem aż do 24 godzin. Ponadto możesz wydłużyć lub skrócić czas prania! Wszystko po to, by pranie po wyjęciu z bębna było perfekcyjnie czyste! Równocześnie pralkę cechuje niskie zużycie prądu i cicha praca. To drugie jest zasługą bezpaskowego silnika Direct Motion, który redukuje wibracje podczas prania. A potwierdzeniem niezawodności silnika jest 15-letnia gwarancja, jaką daje producent na ten element pralki.

Zalety:

 • automatyka prania

 • funkcja odświeżania Haier Refresh

 • technologia antybakteryjna Haier ABT

 • pojemność pralki 12 kg

 • silnik Haier Direct Motion z 15-letnią gwarancją producenta

Wady:

 • mało czytelna instrukcja

Pralka Haier I-Pro 7 HW80-B14979

Pralka Haier I-Pro 7 HW80-B14979

Haier I-Pro 7 HW80-B14979 to model o pojemności 8 kg. Dzięki specjalnej konstrukcji bębna chroni nawet bardzo delikatną odzież przed zniszczeniem. Jest też wygodny w obsłudze i cichy. Oferuje aż 14 programów w tym pranie parowe.

Delikatna i skuteczna

Jeśli szukasz pralki z odświeżaniem parowym, to koniecznie sprawdź ten model! Pralka Haier I-Pro 7 HW80-B14979 została wyposażona w praktyczną funkcję Refresh. Dzięki temu skutecznie usuwa zabrudzenia z tkanin i pozbywa się zagnieceń! Dodatkowo bęben pralki posiada specjalne wypustki, po których odzież płynnie się ześlizguje w czasie prania. To chroni je przed zniszczeniem, zapewniając doskonałą jakość nawet po wielu praniach. Pralka po rozpoczęciu prania wybiera optymalne ustawienia w zależności od ciężaru. To przekłada się na doskonałe efekty i niższe zużycie prądu. Ze względu na pojemność 8 kg jest dobrą opcją dla średniej wielkości rodziny.

Zawsze komfortowa obsługa

Pralka Haier Haier I-Pro 7 HW80-B14979 zapewnia wysoki komfort obsługi. Dla jeszcze lepszych rezultatów pozwala skracać lub wydłużać czas prania. Oferuje aż 14 programów (między innymi delikatne, wełna, mix), a także pranie intensywne i opóźnienie startu do 24 godzin. Dzięki temu możesz zaplanować pranie w najlepszym dla Ciebie czasie! Wśród innych funkcji na uwagę zasługuje Smart Dual Spray, czyli automatyczne czyszczenie pralki na koniec cyklu prania. Innym plusem jest oświetlenie bębna zastosowane w tym modelu. Dzięki temu dobrze widać wnętrze pralki, co ułatwia wyjmowanie niewielkich ubrań. Model Haier I-Pro 7 HW80-B14979 posiada trwały silnik Direct Motion, który jest objęty aż 15-letnią gwarancją producenta. Jego specjalna konstrukcja wpływa na redukcję hałasu w czasie prania. W rezultacie możesz prać nawet w nocy bez obaw o sen domowników.

Zalety:

 • redukcja zagnieceń Haier Refresh

 • wypustki na bębnie – ochrona tkanin przed zniszczeniem

 • automatyka wagowa

 • Smart Dual Spray automatyczne czyszczenie pralki

 • cicha praca urządzenia

Wady:

 • łatwo przypadkowo wyłączyć pralkę

  Pralka Haier I-Pro 5 HW80-B14959U1

  Pralka Haier I-Pro 5 HW80-B14959U1

  Cicha i niezawodna pralka Haier. Tym, co ją wyróżnia, jest szeroki otwór wsadowy – aż 36 cm! Ponadto pralka odświeża ubrania z pomocą pary i chroni je przed zniszczeniem. Może być obsługiwana przy użyciu aplikacji hOn.

  Odświeżaj eleganckie ubrania!

  Bardzo dobry model, któremu warto poświęcić trochę uwagi. Posiada bęben o specjalnej konstrukcji, dzięki czemu umożliwia ślizganie się prania. W rezultacie nawet delikatne materiały są chronione przed zniszczeniem i dłużej zachowują swój fason. Inną zaletą urządzenia jest funkcja Refresh, która odświeża odzież z pomocą pary. W ten sposób można szybko i wygodnie odświeżyć na przykład elegancką odzież. Ale świetne efekty to też zasługa cyfrowej wagi. Dzięki niej pralka I-Pro 5 HW80-B14959U1 waży pranie i automatycznie ustawia optymalne parametry. Tym samym gwarantuje mniejsze zużycie energii. Do dyspozycji masz również funkcję opóźnionego startu, która pozwala zakończyć pranie w wybranym przez Ciebie momencie.

  Najszerszy otwór załadunkowy na rynku

  Pralka Haier I-Pro 5 HW80-B14959U1 to idealna propozycja dla większej rodziny. Pojemność bębna wynosi 10 kg, a dodatkowym ułatwieniem jest szeroki na 36 cm otwór załadunkowy. Dzięki temu bez trudu można wkładać pościel, kurtki czy inne duże rzeczy. Albo znacznie rzadziej robić pranie! Wpływ na komfort użytkowania ma również wewnętrzne oświetlenie bębna, automatyczne czyszczenie a także możliwość zdalnej obsługi. Z pomocą aplikacji hOn możesz kontrolować pranie na każdym etapie! Na koniec warto wspomnieć o silniku Direct Motion. Jego specjalna konstrukcja zapewnia cichą pracę i gwarantuje niższy pobór prądu. To wybór, który zapewni Ci dużo niższe rachunki!

  Zalety:

  • specjalna konstrukcja bębna chroni pranie

  • funkcja odświeżania Haier Refresh

  • wagowa automatyka prania

  • szeroki otwór bębna 36 cm

  • możliwość zdalnej obsługi

  Wady:

  • czarne drzwiczki łatwo pokrywają się kurzem

   Pralka Haier I-Pro 3 HW100-B14939

   Pralka Haier I-Pro 3 HW100-B14939

   Skuteczna pralka, która zapewnia higieniczne pranie. Została wyposażony w funkcję Refresh wykorzystującą parę wodną. Jej inne zalety to duży wybór programów prania, cicha praca i specjalna antybakteryjna powłoka ABT.

   Dostosuj czas prania do potrzeb!

   Haier I-Pro 3 HW100-B14939 to jedna z lepszych pralek chińskiego producenta. Została wyposażona w bezpaskowy silnik Direct Mition, dzięki czemu wyróżnia ją niskie zużycie prądu i cicha praca. Inne udogodnienia to czytelny wyświetlacz elektroniczny i opóźnienie cyklu prania. Dzięki temu możesz dostosować pranie do swoich potrzeb! Ponadto pralka oferuje aż 15 programów przeznaczonych do różnych rodzajów tkanin. Do wyboru jest między innymi: wełna, szybki 15 min, kolory i dziecięcy. Na szczególną uwagę zasługują funkcja Refresh i odświeżanie parowe Haier Steam. To praktyczne rozwiązania wykorzystujące parę wodą. Dzięki temu pralka skutecznie usuwa brzydkie zapachy, alergeny i zagniecenia. Ubrania po wyjęciu z bębna są więc czyste i często nie wymagają prasowania. Dodatkowo wpływ na krótkie suszenie odzieży ma spora prędkość wirowania 1400 obrotów na minutę.

   Higienicznie czysta pralka

   Wybrany przez nas model to dobra opcja dla większych rodzin. Jego pojemność wynosi 10 kg, dzięki czemu umożliwia szybkie opróżnienie kosza na brudne rzeczy. Duża pojemność to też mniejsza częstotliwość prania! Pralka Haier I-Pro 3 HW100-B14939, podobnie jak inne modele Haier, została wyposażona w cyfrową wagę. Dzięki temu zapewnia optymalne parametry prania przy minimalnym zużyciu energii. Ale ta pralka jest nie tylko skuteczna, ale też łatwa do utrzymania w czystości. Posiada specjalną antybakteryjną powłokę ABT, czyli skuteczne rozwiązanie zabezpieczające szufladę i inne newralgiczne miejsca przed pleśnią. Dzięki temu usuwa niemal 100% szkodliwych drobnoustrojów, a w konsekwencji chroni przed niemiłym zapachem w pralce.

   Zalety:

   • silnik Haier Direct Motion zapewnia cichą pracę

   • 15 programów prania

   • pojemność 10 kg

   • automatyczne ważenie

   • technologia antybakteryjna Haier ABT

   Wady:

   • wyższa cena sprzętu

    Pralka Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8

    Pralka Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8

    Nowocześnie wyglądająca pralka Haier. Do jej największych zalet zaliczyć można funkcję Refresh, bezpaskowy silnik Direct Motion oraz antybakteryjną powłokę ABT. Poza tym pralka oferuje aż 15 programów do różnych rodzajów odzieży.

    Nowoczesna i funkcjonalna

    Pralka Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8 to model, który wyróżnia nowoczesny design. Posiada ciemnoszarą obudowę i czarne dodatki, jest więc świetnym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki. Pralka oferuje też praktyczne rozwiązania, dzięki którym pranie jest wyjątkowo skuteczne i komfortowe. Wśród nich są redukcja zagnieceń Haier Refresh, automatyka wagowa oraz opóźniony start. Ta ostatnia funkcja pozwala nastawiać cykl prania o wskazanej przez nas godzinie. W sumie pralka Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8 oferuje aż 15 programów prania, w tym tryb eco 40-60, program szybki 15 minut i pranie w 90°C. Dzięki temu jest dostosowana do różnego rodzaju odzieży i skutecznie usuwa zabrudzenia. Dodatkowo prędkość wirowania 1400 obrotów na minutę zapewnia szybkie suszenie odzieży. Model, ze względu na pojemność 9 kg jest polecany dla średniej wielkości rodziny.

    Klasa energetyczna A

    Jedną z największych zalet modelu jest bezpaskowy silnik Direct Motion. Jest on umieszczony w osi bębna, co znacznie zmniejsza hałas i pozwala robić pranie o dowolnej porze. Silnik odpowiada również za mniejszy pobór prądu, czego potwierdzeniem jest klasa energetyczna A. Inną zaletą, o której warto wspomnieć, jest łatwość czyszczenia pralek Haier. Tu pierwsze skrzypce gra specjalna antybakteryjna powłoka ABT. Jej zadaniem jest ochrona przed pojawieniem się szkodliwych bakterii. Co ważne, dotyczy to miejsc, w których lubi pojawiać się woda, a w konsekwencji pleśń. Takim miejscem jest na przykład szuflada na detergenty. Dzięki temu pralka pozostaje czysta nawet mimo intensywnego użytkowania.

    Zalety:

    • nowoczesny design

    • odświeżanie parowe

    • 15 programów prania

    • klasa energetyczna A

    • powłoka antybakteryjna ABT

    Wady:

    • brak możliwości obsługi zdalnej

     Ile kosztuje pralka Haier?

     Jednym z czynników, które mają wpływ na decyzję zakupową, jest cena pralki. Ta zależy między innymi od dostępnych funkcji, pojemności i designu. Z tego powodu na rynku znajdziemy zarówno pralki za mniej niż 2000 zł, jak i sprzęty kosztujące kilka tysięcy.

     Jak to wygląda w przypadku modeli Haier? Ile średnio kosztuje nowa pralka Haier?

     Wybrane przez nas modele kosztują od około 2200 do około 3000 zł. Nie należą więc do najtańszych sprzętów. Z drugiej strony w tej cenie otrzymujemy szereg udogodnień, które ułatwiają pranie. Są to między innymi funkcja Refresh, odświeżanie parowe Haier Steam czy powłoka antybakteryjna ABT. Poza tym pralki są wyposażone w silnik o specjalnej konstrukcji, na który producent daje aż 15-letnią gwarancję! Jego zastosowanie ma wpływ na niski pobór prądu, czyli… niższe rachunki! Zresztą wybrane pralki mają wysoką klasę energetyczną. Jest więc to wybór, który po prostu się opłaca!

     Gdzie są produkowane pralki Haier?

     Pralki Haier są produkowane w Chinach. Warto jednak nadmienić, że firma ma swoją siedzibę także w Polsce, a jej zadaniem jest koordynacja sprzedaży w Europie Środkowej i Wschodniej. Z tego powodu konsumenci nie muszą się obawiać wysyłki części zamiennych z Chin. Haier ma tutaj własną sieć serwisową, a to znacząco ułatwia naprawę sprzętu w przypadku usterki.

     Kto produkuje pralki Haier?

     Jak wspomnieliśmy wcześniej, pralki Haier są produkowane w Chinach. Jednak wbrew powszechnej opinii o „chińskich produktach”, cechuje je wysoka jakość wykonania i trwałość. Z tego powodu są coraz chętniej wybierane przez konsumentów.